Aktualności

Znów wysoka porażka

• autor: lzsczarnocin, 2012-01-09 20:35

LZS Czarnocin poległ wczoraj w spotkaniu z liderem Polonią Sędziszowice 2:9.

Już sam początek nie wróżył wiele dobrego dla zawodników Jacka Wojasa. Po kilku minutach LZS przegrywał 0:2 i to Polonia cały czas stwarzała zagrożenie pod bramką Szostaka. Gracze z Czarnocina tylko nielicznie przedostawali się pod pole karne przeciwnika, stworzyli sobie nawet kilka groźnych sytiacji, ale dobrze spisywał się stojący w bramce Polonii Niemiec. Zanim pierwsza połowa dobiegła końca lider zdołał strzelić jeszcze trzy bramki. Po przerwie niewiele się zmieniło w obrazie gry. Drużyna z Sędziszowic w pełni kontrolowała spotkanie zdobywając jeszcze cztery gole. LZS odpowiedział tylko trafieniami Gajdy i równo z końcowym gwizdkiem Kempkiewicz mimo, że team z Czarnocina miał kilka dogodnych szans aby nie przegrać tak wysoko.