statystyki szczegółowe

Aktualności

Wymarzony początek

• autor: lzsczarnocin, 2012-11-19 20:49

Udanie nowy sezon w Powiatowej Lidze Futsalu rozpoczęli zawodnicy LZS Czarnocin, którzy w 1 kolejce pokonali odwiecznego rywala Złoty Team Broniszów 9:5.

Początek spotkania nie wróżył takiego wyniku, bowiem już po kilku minutach było 0:2 po błędach bramkarza Krystiana Kwietnia. Kontaktową bramkę strzelił Gajda. Udało się doprowadzić do remisu za sprawą R. Różyckiego, a następnie wyjść na prowadzenie dzięki golu Gajdy. Rywale wyrównali, ale nie wykorzystali też kilku dobrych okazji, gdy z opresji obronną ręką wychodził Kwiecień, który z czasem nabrał pewności siebie i zagrał dobre zawody.
Początek drugiej połowy to ponownie szybko stracone dwie bramki przez podopiecznych Jacka Wojasa i ponownie nerwowe gonienie wyniku. Sygnał do ataku dał Sęk zdobywając czwartego gola dla LZS, a prawdziwą ozdobą meczu był wyrónujący gol Chrzana, który minąwszy nieco połowę boiska, zdecydował się na uderzenie z lewej nogi i piłka znalzła się w okienku bramki Ł. Różyckiego. Dalej bramki padały już tylko dla drużyny z Czarnocina, która popisała się świetnym finiszem i odniosła pewne zwycięstwo. Najpierw chwilę po wejściu A. Paczkowski uderzeniem spod linii bocznej umieścił piłkę w długim rogu. Kolejne dwa były autorstwa Jędrasa i Gajdy.

LZS Czarnocin - Złoty Team Broniszów 9:5 (3:3)

(Gajda 4, Chrzan, Sęk, R. Różycki, A. Paczkowski, Jędras - M. Kądzielski 3, Bienias, Chadaj)

LZS: Krystian Kwiecień - Chrzan, Kempkiewicz, Sęk, Gajda oraz Karol Kwiecień, Jędras, A. Paczkowski, Durbacz, R. Różycki

Złoty Team: Ł. Różycki - Bienias, Porębski, Chadaj, M. Kądzielski oraz Wójcik, Odrobina, Majcher