LKS Bolmin - LZS Czarnocin 2:2 (23.8.2015)

Przed meczem z Polonią Sędziszowice

• autor: lzsczarnocin, 2012-11-29 21:18

W 3 kolecje I ligi Powiatowej Ligi Futsalu zawodnicy LZS Czarnocin zmierzą się z Polonią Sędziszowice.

Polonia w zeszłym sezonie jako beniaminek mocno dała się we znaki rywalom wygrywając rundę zasadniczą. W półfinale w dwu meczu okazali się gorsi od Złotego Teamu Broniszów, a w meczu o 3 miejsce pokonali Mlek-Pol Kazimierza Wielka.
W początkowym przebiegu pierwszego meczu z Lewartem Bejsce możny byłoby być przekonanym, że Polonia ponownie będzie odnosić wysokie wygrane bez najmniejszego problemu. Przy prowadzeniu 5:2 do przerwy, a następnie 6:4, rywale doprowadzili do remisu, a nawet wyszli na prowadzenie. Poloniści szybko wyrónali, ale i tak przegrali, bowiem na chwilę przed końcem spotkania stracili bramkę z przedłużonego rzutu karnego.
Przed tygodniem początek był nie najlepszy. Gladiator Krzczonów objął prowadzenie 0:1, które przez dłuższy czas utrzymywał. Ostatecznie jednak skończyło się 5:1 dla graczy z Sędziszowic.
Jak w większości zespołów, także i w Sędziszowicach zaszły spore zmiany kadrowe. Nie ma przede wszytskim głównych motorów napędowych w postaci Norberta Wątka, który w poprzednim sezonie został królem strzelców oraz Grzegorza Barana. Ten pierwszy gra teraz w Pływalni KOS, a drugi rywalizuje teraz w II lidze w sieleckiej Spółódzielni. Ubytki te udało się godnie zastąpić. Nowymi twarzami są m. in. grający ostatnio w Witowiance Witów Marek Pluta oraz Patryk Oraczewski, gracz V-ligowej Proszowianki Proszowice, a kazimierskim futsalu znany z występów w zespole Dotyku. Zespół zasilił także Dariusz Kuźma, który na co dzień gra w Garbarni Kraków.

OSTATNIE MECZE POMIĘDZY LZS CZARNOCIN A POLONIĄ SĘDZISZOWICE W ROZGRYWKACH PLF

9.1.2012 - I liga - LZS Czarnocin - Polonia Sędziszowice 2:9