Aktualności

5 kolejka na Orliku

• autor: lzsczarnocin, 2013-07-28 22:48

Wyniki 5 kolejki ligi na Orliku

Po wycofaniu się z dalszej rywalizacji LZS Cieszkowy, ich mecze zostaną zachowane, a ostatnie dwa zostały zweryfikowane jako walkowery odpowiednio dla LZS Bieglów-Miławczyce oraz FC Koryto. W rundzie rewanżowej drużyna z Cieszków nie będzie brana pod uwagę.

Gimnazjum Cieszkowy nie sprostało drużynie z Bieglowa-Miławczyc, ulegając wysoko, 4:12.

Gimnazjum Cieszkowy - LZS Bieglów-Miławczyce 4:12 (1:6)
Rogala, Łyko, Stroński, Gołębiowski - Różycki 4, Porębski 2, M. Sobecki 2, Piotrowski 2, Jajeśniak, A. Sobecki

W derbach Czarnocina, lider Adamus Team podejmował ubiegłorocznego triumfatora LZS. Jednak w porównaniu z poprzednim rokiem nie był to mecz przyjaźni, a walki. Od samego początku to LZS miał lekką przewagę, był częściej przy piłce, ale jego zawodnicy nie oddali ani jednego celnego strzału. Z drugiej strony było podobnie, jednak gra toczyła się przede wszystkim w środku pola. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.
Po zmianie stron nadal stroną przeważającą był LZS Czarnocin, ale to gracze Adamus Team zdobyli bramkę, gdy A. Paczkowski wpisał się na listę strzelców pokonując z bliskie odległości Kocela. Od tej chwili zawodnicy nieco się cofnęli pilnując wyniku i czekając na kontry. LZS miał kilka dobrych okazji na wyrównanie, ale dobrze spisywał się Adamus. W końcu jednak skapitulował po płaskim uderzeniu Wójcika. Ostatnie słowo należało do lidera; na 2 minuty przed końcem Daniel Durbacz ustalił wynik spotkania i zespół Adamus Team został mistrzem półmetka.

Adamus Team - LZS Czarnocin 2:1 (0:0)