Adamus Team - LZS Bieglów-Miławczyce 3:3 (30.6.2013) - 1 kolejka Pucharu Wójta na Orliku

8 kolejka na Orliku

• autor: lzsczarnocin, 2013-08-24 19:30

Wyniki 8 kolejki ligi na Orliku

Adamus Team - Gimnazjum Cieszkowy 4:3 (1:1)
A. Paczkowski 2, Durbacz, Piotrowski - Gołębiowski, ?, Rogala

Najsłabsza drużyna w stawce sprawiła sporo problemów liderowi. Już w poprzednim tygodniu gimnazjaliści postraszyli drużynę z Koryta przegrywając 7:8. Wczorajszy mecz miał zdecydowanie inny przebieg niż ten z pierwszej rundy zakończony wygraną Adamus Team aż 14:2. Od samego początku liderowi szło jak po grudzie, a jak udało im się przedostać pod pole karne przeciwnika byli bardzo nieskuteczni. W końcu udało się objąć prowadzenie za sprawą A. Paczkowskiego. Wyrównał Gołebiowski na kilkanaście sekund przed końcem pierwszej połowy. W drugiej części Adamus Team prowadził już 3:1, po trafieniach A. Paczkowskiego i Durbacza ale gimnazjaliści zdołali doprowadzić do wyrównania po golach najpierw ? , a następnie Rogali z rzutu wolnego. Na szczęście w końcówce Piotrowski zdołał strzelić czwartego gola i to zespół z Czarnocina odniósł kolejne zwycięstwo, które praktycznie zapewniło triumf w klasyfikacji końcowej. Druga drużyna  wtabeli FC Koryto po pokonaniu LZS Bieglów-Miławczyce 7:5 ma 3 punkty straty do lidera i o jeden mecz więcej. Za tydzień będzie bezposrednie starcie między Adamus Team a FC Koryto i nawet w przypadku porażki tych pierwszych przy takiej samej liczbie punktów decyduje bilans bramkowy, który drużyna z Czarnocina ma zdecydowanie lepszy. Jednak nawet FC Koryto ma jeszcze matematyczne szanse na wygranie w turnieju; warunki są dwa: Adamus Team przegra dwa swoje mecze, a FC Koryto wygra z liderem .... 14:0.

FC Koryto - LZS Bieglów-Miławczyce 7:5 (4:2)