Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Losowa galeria

Adamus Team - LZS Bieglów-Miławczyce 3:3 (30.6.2013) - 1 kolejka Pucharu Wójta na Orliku

Gimnazjum Cieszkowy - LZS Czarnocin 4:11

Od samego początku dominowali zawodnicy z Czarnocina, choć w drugiej połowie gimnazjaliści otwarli się i ruszyli nieco do przodu. Narażając się w ten sposób na kontrataki tracili kolejne bramki.

FC Koryto - Adamus Team 5:3 (2:2)

W meczu na szczycie Adamus Team doznał swojej pierwszej porażki w sezonie. Mimo kilku osłabień kadrowych gra wyglądało naprawdę dobrze, spotkanie było wyrównane. Udało się dwukrotnie objąć prowadzenie, najpierw A. Paczkowski i nastepnie M. Piotrowski, ale do przerwy widniał wynik 2:2 (wyrównywali Cichy i przed końcem pierwszej połowy Wrzesień). Po przerwie również żadna ze stron nie była zdecydowanie lepsza, kilka okazji na bramkę mieli gracze z Czarnocina, ale byli nieskuteczni. Wykorzystali to piłkarze z Koryta, gdy po nastrzeleniu piłki z rzutu rożnego piłkę w bramce umieścił Pragnący. Chwilę później zdołał odpowiedzieć Piotrowski, ale Cichy znów wyprowadził FC Koryto na prowadzenie, a następnie podwyższył wynik z rzutu karnego. Szansę na bramkę miał Dembowski, ale jego strzał z dystansu odbił się od poprzeczki.
Na kolejkę przed końcem już niemal wszystko jest wyjaśnione. Pierwsze miejsce zajmie najprawdopodobniej Adamus Team, który ma jeszcze jeden mecz do rozegrania, a bedący na 2 miejscu FC Koryto pauzuje. Jednak Koryczanie mają jeszcze szansę na końcowy tryumf, ale Adamus Team musi przegrać swoje spotkanie z LZS Czarnocin różnicą 11 bramek. LZS - ubiegłoroczny zwycięzca i tak ma zapewnione już 3 miejsce na koniec, a więc FC Koryto musi liczyć na cud. Dopóki piłka w grze...