Adamus Team - LZS Cieszkowy 4:1 (7.7.2013) - 2 kolejka Pucharu Wójta na Orliku

10-2018

Przekleństwo remisów

• autor: lzsczarnocin, 2013-09-29 20:43

Wczoraj kolejny sezon w Kazimierskiej Lidze Powiatowej dobiegł końca. W ostatneij kolejca, która decydowała o tytule LZS Czarnocin drugi raz zremisował z Polonią Sędziszowice 1:1 i nie obronił mistrzostwa sprzed roku na rzecz swojego wczorajszego przeciwnika. Ciekawostką jest fakt, że drużyna z Czarnocina nie przegrała w tym sezonie ani jednego meczu a i tak nie wystarczyło to na zajęcie pierwszego miejsca. Zmorą zespołu były notoryczne remisy, bo aż połowa meczów z udziałem LZS Czarnocin (pięć) kończyła się podziałem punktów.

LZS Czarnocin - Polonia Sędziszowice 1:1 (1:1)

sędziował Dariusz Cieśla; liniowi Włodzimierz Wójcik, Wojciech Kozioł

LZS Czarnocin: Krystian Kwiecień - Sambur, M. Piotrowski, Karol Kwiecień, Durbacz - Jajeśniak, S. Jędras, Pragnący, Cichy - Dymek, Wójcik oraz Różycki, T. Piotrowski, N. Jędras, Jewiarz.

Remis wystarczał Polonii aby zdobyć tytuł, LZS aby go obronić - musiał wygrać. Niestety początek spotkania nie wskazywał na to, że LZS zasługuje na to. Sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo, na dodatek Polonia objęła prowadze. Na szczęćie w niedługim czasie doszło do wyrównania, za sprawą S. Jędrasa, który na raty wykorzystał rzut karny, który wg. obserwatorów był podyktowany niesłusznie. Jeszcze w pierwszej połowie doszło do zamieszania, w którym doszło do spięcia pomiędzy Arturem Gzylem a Wojciechem Jewiarzem. Zawodnik z Sędziszowic uderzył ''z misia'' Jewiarza i ujrzał czerwoną katrkę. Teraz szansa na wygraną dla drużyny z Czarnocina bardzo się zwiększała. Nic z tych rzeczy; po kilkunastu minutach przewagi LZS w drugiej połowie, z czasem Polonia, mimo, że grała w osłabieniu, zaczęła przeważać stwarzając sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Wynik nie uległ już zmianie dając dużo powodów do radości dla zawodników Polonii Sędziszowice.
Mecz z Polonią był pożegnalny dla dotychczasowego szkoleniowca LZS Czarnocin Jacka Wojasa, który już wcześniej oznajmił, że nie przedłuży swojego kontraktu, który wygasał po zakończeniu tego sezonu. Zarząd LZS już teraz wybrał jego następce - drużynę do sezonu halowego ma przygotowywać Krystian Szostak - na codzień bramkarz LZS Czarnocin.

autor: ~xyz 2013-10-20 15:04:03

avatar nie przedluzy kontraktu aahahahahhahaah