LZS Czarnocin - LZS Topola 1:2 (23.8.2009)

Puchar Wójta dla LZS Cieszkowy-Koryto

• autor: lzsczarnocin, 2014-08-11 15:32

W dniu wczorajszym rozegrano turniej o Puchar Wójta Gminy Czarnocin. W rozgrywkach zwyciężyła drużyna LZS Cieszkowy-Koryto.

Do rywalizacji, jak to już miało miejsce w latach ubiegłych, przystąpiły zaledwie trzy drużyny. W pierwszym meczu LZS Cieszkowy-Koryto zremisowało z LZS Bieglów-Miławczyce 3:3. Mecz ten może zostać zapamiętany nie z dobrej gry obu zespołów, lecz z czterech rzutów karnych jakie zostały podyktowane, po dwa dla obu ekip. Jeden z nich nie został wykorzystany.

Gospodarze z Czarnocina mieli przed turniejem problemy kadrowe. Do tego doszło jeszcze brak wykończenia akcji oraz błędy w defensywie i nie poradzili sobie z drużyną z Bieglowa, która grając drugi mecz po krótkiej przerwie wygrała 4:3. W spotkaniu tym kontuzji doznał Krystian Szostak, który zwichnął bark i czeka go trochę dłuższy rozbrat z piłką.

Na osłodę pozostała jeszcze walka o 2 miejsce, ale warunkiem była tylko i wyłącznie wygrana z LZS Cieszkowy-Koryto. Jednak podmęczeni piłkarze z Czarnocina od samego początku byli zepchnięci do obrony, ale do przerwy prowadzili 1:0. Po zmianie stron Cieszkowy-Koryto jeszcze bardziej przycisnęło i dało to efekt w postaci wyrównania po strzale z wolnego P. Pytla, a następnie objęcie prowadzenia. Aby osiągnąć ostateczny tryumf, do pełni szczęścia potrzebna była jeszcze jedna bramka, która w końcu padła i przyniosła ogrom radości wśród drużyny z Cieszków, a rozgoryczenie w Czarnocinie.