free counters

Aktualności

Wysoka porażka w derbach

• autor: lzsczarnocin, 2014-10-05 23:25

Dzisiaj LZS Czarnocin wysoko uległ na własnym boisku pretendującemu do awansu Jawornikowi Gorzków 2:6.

Piłkarze Jawornika od początku byli stroną przeważającą i już w 8 minucie szansę w sytuacji sam na sam wykorzystał Wiącek. Z czasem gra zaczęła się wyrównywać, aż to gospodarze na moment zepchnęli przeciwnika do defensywy. W 25 minucie na strzał z pod linii bocznej zdecydował się Cichy. Piłkę sparował Marzec, ale nadbiegający Paczkowski doprowadził do wyrównania. Pod koniec pierwszej połowy znów zaczęli przeważać goście, którzy jednak nie zagrozili bramce Piotrowskiego.
Po wznowieniu gry w drugiej części przez jakiś czas oglądaliśmy wyrównane spotkanie. Jednak więcej pod polem karnym rywala przebywali goście i w końcu N. Wątek w 55 minucie dał prowadzenie swojej drużynie. Ten sam zawodnik chwilę później ponownie wpisze się na listę strzelców po trafieniu po rzucie wolnym pośrednim z 3 metrów. Gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, gdy podanie Jędrasa wykorzystał Chrzan. Jeszcze warto odnotować strzał Słabosza z ok. 20-25 m., który zmusił Marca do większego wysiłku. Od tego momentu bowiem piłkarze z Czarnocina zaczęli słabnąć. Jawornik miał kilka okazji, ale dobrze interweniował Piotrowski, w końcu jednak skapitulował po trafieniu Witka. Akcją meczu popisał się stoper gości K. Wątek, który przebiegł kilkadziesiąt metrów, ograł obrońców i mocnym strzałem w polu karnym zdobył kolejnego gola. Dzieła zniszczenia dokończył Witek, sprawiając, że obchodzący tego dnia 21 urodziny bramkarz Piotrowski musiał już szósty raz wyciągać piłkę z siatki.