LZS Czarnocin - LZS Bieglów-Miławczyce 1:1 (14.8.2011)

Lepsza gra = lepszy wynik

• autor: lzsczarnocin, 2015-04-06 18:45

Dzisiaj w Opatkowicach piłkarze LZS Czarnocin rozegrali kolejnym mecz towarzyski. Pokonali oni Strumyk Jakubowice 3:0.

Strumyk Jakubowice - LZS Czarnocin 0:3 (0:1)

LZS: Adamus - Jewiarz, M. Piotrowski, A. Sobecki, Gołębiowski - Pragnący, Kwiecień, Robak, Jajeśniak - Paczkowski, Dymek oraz M. Sobecki, Jędras

Grano 2 x 40 minut

W dzisiejszym spotkaniu LZS zagrał znacznie lepiej niż przed tygodniem z Agricolą, ale rewelacji nie było. Strumyk w całym meczu potrafił zagrozić rywalom tak naprawdę tylko dwa razy: najpierw w pierwszej połowie w dwójkowej akcji napastnik minimalnie trafił obok słupka, następnie w dopiero pod koniec meczu w sytuacji sam na sam obronną ręką wyszedł Adamus. Był jeszcze strzał z dystansu, który nie sprawił żadnych problemów bramkarzowi. Z drugiej strony mieliśmy dużo więcej okazji, ale celność napastników drużyny z Czarnocina pozostawiała sporo do życzenia. Pierwsza bramka padła w pierwszej części, gdy przez brak zrozumienia defensywy Strumyka, Dymek z bliska otworzył wynik meczu. Na 2:0 podwyższył Paczkowski wykorzystując błąd bramkarza, który po złapaniu piłki po dośrodkowaniu, poślizgnął się i wypuścił ją z rąk. Napastnik dokonał formalności. Trzecią bramkę zdobył ponowni Dymek, który popisał się ładnym uderzeniem z ponad 20 metrów przelobował bramkarza i umieścił futbolówkę tuż pod poprzeczką. Jako ciekawostkę z tego meczu należy podać, że w bramce Strumyka gościnny występ zaliczył Krystian Kwiecień z LZS-u.

ZDJĘCIA Z MECZU

Następny sparing LZS Czarnocin rozegra w niedzielę 12 kwietnia z Jawornikiem Gorzków. Miejsce i godzina zostaną podane wkrótce.

autor: ~aa 2015-04-06 22:24:19

avatar Chłopaki jak na rywala który nie trenuje i ma problemu organizacyjne to słabo. Jadę na nasz sparing z Gorzkowem i będe dopingował do lepszej gry.