free counters

Aktualności

Sparingowo ze Strzelcem

• autor: lzsczarnocin, 2015-08-03 00:34

Zawodnicy LZS Czarnocin wczoraj rozegrali kolejny mecz kontrolny przed nowym sezonem pokonując Strzelca Chroberz 5:0.

LZS Czarnocin - Strzelec Chroberz 5:0 (2:0)

1:0 - Pragnący
2:0 - Jędras
3:0 - Jędras
4:0 - Paczkowski
5:0 - Sydoryk

LZS: Adamus - Gołębiowski, Gruszka, Kwiecień, Porębski - Cichy, Pragnący, Jajeśniak, Pytel - Sydoryk, Paczkowski oraz Jędras

Więcej z gry mieli gospodarze, którzy jednak nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie Szafrańca - strzały, które bronił były zbyt lekkie aby sprawiły mu kłopoty, lub zawodnicy z Czarnocina wykazywali się dużą nieskutecznością. W końcu wynik otworzył Pragnący efektownym strzałem z przewrotki, a kilka minut później drugą bramkę uderzeniem z dystansu zdobył Jędras. Goście, którzy rzadko przedostawali się pod pole karne LZS-u mieli dwie naprawdę groźne sytuacje. Najpierw w zamieszaniu w polu karnym strzał Zająca wybronił Adamus, który później wybronił potężne uderzenie z ponad 20 metrów z rzutu wolnego. Po zmianie stron mimo, że gospodarze kontrolowali przebieg meczu, opadali z sił i piłkarze Strzelca mogli zdobyć bramkę, ale w sytuacji sam na sam Zając, który jeszcze nie tak dawno był ... bramkarzem Victorii Skalbmierz, przegrał z Adamusem, który wykazał się raz jeszcze, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w ładnym stylu wybronił główkę przeciwnika. Po atakach chrobrzan do gry wrócili zawodnicy z Czarnocina, którzy jeszcze trzykrotnie pokonać wprowadzonego w drugiej połowie Płatka. Najpierw ponownie Jędras wpisał się na listę strzelców, następnie wynik podwyższył Paczkowski, a ustalił go Sydoryk, który lekkim lobem wpakował piłkę do siatki.
Za tydzień na stadionie w Czarnocinie odbędzie się turniej o Puchar Wójta Gminy Czarnocin. Początek o godzinie 14:00, wystąpią: LZS Czarnocin, LZS Cieszkowy-Koryto, ,,Przyjaciele''.
Kolejny sparing, prawdopodobnie już ostatni przed ligą, która ma wystartować 23 sierpnia, choć do końca jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie to nastąpi, LZS rozegra u siebie w sobotę 15 sierpnia o 16:00 z Jawornikiem Gorzków.