Adamus Team - LZS Bieglów-Miławczyce 3:3 (30.6.2013) - 1 kolejka Pucharu Wójta na Orliku

Puchar Wójta 2015

• autor: lzsczarnocin, 2015-08-10 20:17

Wczoraj w Czarnocinie odbyła się kolejna edycja rozgrywek o Puchar Wójta Gminy Czarnocin. Triumfowali zawodnicy drużyny LZS Cieszkowy-Koryto, którzy tym samym obronili tytuł sprzed roku.

Do rywalizacji przystąpiło, jak to jest już od kilku lat, tylko 3 drużyny:LZS Czarnocin, LZS II Czarnocin i LZS Cieszkowy-Koryto. Zadania nie ułatwiały warunki atmosferyczne - żar lejący się z nieba powodował dodatkowe zmęczenie zawodników. W pierwszym meczu zmierzyły się LZS Czarnocin i LZS II Czarnocin. Skończyło się bezbramkowym remisem, choć ci drudzy mieli kilka świetnych okazji na zdobycie bramki jednak brakowało wykończenia - sam Wójcik miał przynajmniej trzy szanse lub na posterunku stał Adamus.
W drugim spotkaniu LZS Czarnocin podejmował LZS Cieszkowy-Koryto. Goście od samego początku ruszyli do przodu na podmęczonego przeciwnika. Kilka interwencji zanotował bramkarz, aż w końcu wynik otworzył uderzeniem z bliska Bożęcki. Wyrównał Dymek i na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1:1. W drugiej części z jednej strony mieliśmy bicie głową w mur zawodników z Czarnocina, z drugiej groźne kontry gości. Dwie świetne okazje na gola miał Bożęcki, jednak w obu górą był Adamus. W końcu gracze LZS przeprowadzili tą akcję, która przyniosła im prowadzenie po potężnym uderzeniu Paczkowskiego z ostrego kąta. Niestety, mimo kilku minut do końca meczu nie udało się utrzymać korzystnego rezultatu, gdy piłkę do własnej bramki skierował Kwiecień. Kolejny mecz zakończył się remisem. LZS miał jeszcze szanse na 1 miejsce, gdy w ostatnim pojedynku pomiędzy LZS II Czarnocin a LZS Cieszkowy-Koryto padłby bezbramkowy remis a o końcowym triumfie decydowałby konkurs rzutów karnych. Remis był, ale 1:1, który sprawił, że to drużyna LZS Cieszkowy-Koryto mogła cieszyć się ze zwycięstwa w turnieju. 2 miejsce dla LZS Czarnocin, 3 dla LZS II Czarnocin.