free counters

Aktualności

Blamaż w Oksie

• autor: lzsczarnocin, 2015-09-08 01:45

Żaden z zawodników i kibiców nie będzie mile wspominał ostatniego wyjazdu do Oksy. LZS Czarnocin doznał swojej kompromitującej porażki z tamtejszą Nidą 1:8 !

8:1 – Kułaga 90 min.

LZS: Adamus – Dymek, Piotrowski, Kwicień, Porębski – Cichy (72 Pytel), Sydoryk, Robak, Jajeśniak (63 Wróbel), Jędras – Paczkowski (55 Sambur)

Że będzie ciężko – wiedział każdy. Mimo to po porażce ze Strzelcem drużyna z Czarnocina jechała do Oksy z pewnymi nadziejami na niezły wynik. Jeszcze początek meczu i cała pierwsza połowa wyglądała w miarę dobrze w wykonaniu LZS-u. Goście mieli kilka wybornych okazji na zdobycie gola, ale piłka po żadnej z nich nie znalazła drogi do bramki. Sydoryk trafił w poprzeczkę, Paczkowski zmarnował dwie sytuacje sam na sam, kilka strzałów dobrze wyłapał bramkarz. Nida miała cztery szanse, z czego wykorzystała trzy. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gola z główki zdobył Różański następnie w dwóch podobnych sytuacjach strzałami z bliskiej odległości w długi róg rezultat podwyższył Kusaj. Druga połowa to już całkowita dominacja gospodarzy, którzy obnażyli wszelkie braki piłkarzy LZS-u. Byli zdecydowanie lepsi, niemal pod każdym względem: szybkościowym, technicznym, elementem zgrania. Efektami były kolejne bramki, w tym dwie, który z pewnością dodałyby urody niejednemu meczowi. Najpierw Kusaj, dla którego było to już czwarte trafienie w meczu, popisał się efektownym uderzeniem z przewrotki, a następnie potężnym strzałem z ok. 30 metrów z gola cieszył się Jaskólski. Honorowe trafienie dla zespołu z Czarnocina przy stanie 1:4 zanotował Sydoryk, gdy wepchnął futbolówkę do bramki w zamieszaniu w polu bramkowym.
Była to najwyższa porażka LZS Czarnocin w historii występów w klasie B.