LZS Czarnocin - LZS Topola 1:2 (23.8.2009)

Druga wygrana

• autor: lzsczarnocin, 2015-09-29 01:02

Piłkarze LZS Czarnocin odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. W niedzielę na własnym stadionie pokonali GLKS Krasocin 3:1.

LZS Czarnocin - GLKS Krasocin 3:1 (2:1)

1:0 - Jajeśniak 7 min.
2:0 - Cichy 8 min.
2:1 - Sarnat 41 min.
3:1 - Cichy 90+1 min.

Sędziowali: Marcin Jarmuda - Szczepan Ćwiertnia, Mateusz Karcz

LZS: Adamus - Dymek, Chrzan, Gruszka (76 Pragnący), Porębski - Durbacz (57 Robak), Jewiarz, Wróbel (67 Gołębiowski), Jajeśniak, Cichy - Paczkowski

Pierwszą połowę ustawiły dwie szybko strzelone bramki przez gospodarzy; najpierw w 7 minucie uderzeniem z dystansu prowadzenie swojemu zespołowi dał Jajeśniak, a niespełna 60 sekund później do Tarnika pokonał Cichy. Mimo wielu świetnych okazji, nie udało się podwyższyć prowadzenia. LZS Czarnocin w pełni kontrolował przebieg meczu, a piłkarze z Krasocina w ogóle nie zagrozili bramce przeciwnika. Dopiero w 44 minucie goście stworzyli sobie tak naprawdę pierwszą sytuację, gdy po podaniu ze środka boiska Gruszka dotknął piłkę ręką, a sędzia zastosował przywilej korzyści, wówczas sam na sam z bramkarzem znalazł się Sarnat, który strzelił kontaktowego gola. W drugiej połowie LZS Czarnocin nadal przeważał, stwarzał sobie sporo okazji do zdobycia bramki, jednak nic z tego nie wychodziło. Z kolei goście z czasem zaczęli grać coraz lepiej i zaczęli poważniej zagrażać bramce Adamusa. Golkiper gospodarzy może mówić o sporym szczęściu, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego źle obliczył lot piłki i niewiele brakło by piłka znalazła się w bramce. Kilka minut później już bez zarzutu wybronił strzał w polu karnym, a w ciągu kilku kolejnych minut dwa razy nie dał się dwukrotnie pokonać Sarnatowi, najpierw w sytuacji sam na sam, a następnie broniąc strzał z bliskiej odległości. Kolejne ataki rozbijały się o czarnocińską defensywę, w której z bardzo dobrej strony pokazywał się Chrzan będąc jednym z lepszych zawodników na boisku. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Cichy, który drugi raz wpisał się na listę strzelców.