LZS Czarnocin - Nida Oksa 0:8 (Skalbmierz 17.4.2016)

03-2018

03-2018

Kolejna wpadka

• autor: lzsczarnocin, 2015-10-05 01:00

Znów w złych nastrojach z dalekiego wyjazdu musieli wracać zawodnicy z Czarnocina, gdy w Kluczewsku doznali wysokiej porażki 1:5.

GKS Kluczewsko - LZS Czarnocin 5:1 (4:0)

1:0 - Borciuch 12 min.
2:0 - Owsikowski 15 min.
3:0 - Owskikowski 43 min.
4:0 - Komisarczyk 44 min.
4:1 - Dymek 82 min.
5:1 - Jaworski

LZS: Adamus - Dymek, Kwiecień, Gruszka (85 Piotrowski), Sambór (45 Gołębiowski) - Robak, Pragnący (55 Wójcik), Wróbel (77 Sambur), Jajeśniak - Paczkowski

Gospodarze w pierwszej połowie byli zdecydowanie lepszym zespołem, który stosując proste zagrania z łatwością przedostawali się pod pole karne zespołu z Czarnocina. Worek z bramkami rozwiązał w 12 minucie Borciuch, który urwał się obrońcy i w strzałem z kilku metrów dał swoim kolegom prowadzenie. Dość szybko padła druga bramka, gdy Owsikowski uciekł Kwietniowi w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Piłkarze LZS nie byli w stanie zagrozić bramce Wolskiego, aż do momentu, gdy w ciągu kilku minut goście nie wykorzystali dwóch bardzo dobrych okazji na gola. Najpierw próbował Cichy, a następnie Paczkowski. Dla snajpera z Czarnocina to już szósty kolejny mecz bez zdobytej bramki. Do tej pory zanotował zaledwie jedno trafienie w 1 kolejce z LKS Bolmin i od tamtej pory przez 550 minut nie może się przełamać. W 43 minucie Owsikowski podwyższył prowadzenie, a przed gwizdkiem Komisarczyk strzałem z rzutu wolnego z ok. 16 metrów strzelił czwartego gola. Przy utracie bramki swoje dorzucił Adamus, któremu piłka wyślizgnęła się z rąk.
W drugiej połowie Kluczewsko uspokoiło grę, zamiast zdecydowanie atakować jak w pierwszej części, zawodnicy gospodarzy skupili się raczej na utrzymaniu tego co jest. W efekcie LZS Czarnocin zaczął grać lepiej, ale w ogóle nie przekładało się to na jakiekolwiek okazje. Niemal każda górna piłka kończyła się stratą, szwankowały również krótkie podania. GKS w drugiej części bramce LZS zagroził tylko dwa razy, najpierw Adamus wygrał pojedynek jeden na jeden, jednak jeszcze w tej samej akcji od utraty gola uratowała go poprzeczka, drugi raz to już końcówka meczu, gdy Jaworski ustalił wynik meczu na 5:1 wykorzystując podanie wzdłuż pola karnego. W międzyczasie mieliśmy bramkę honorową dla drużyny z Czarnocina, gdy Dymek w 82 minucie pięknym uderzeniem z wolnego umieścił piłkę w bramce praktycznie bezrobotnego Wolskiego.