statystyki szczegółowe

Aktualności

Na tarczy z Promnika

• autor: lzsczarnocin, 2015-10-26 23:26

Nie udał się wyjazd do Promnika, gdzie LZS Czarnocin przegrał z miejscowym Top-Spinem 0:2.

Top-Spin Promnik - LZS Czarnocin 2:0 (1:0)

1:0 - Gaweł 34 min.
2:0 - Gaweł 81 min.

Sędziowali: Przemysław Sypuła - Marcin Kopyś, Kamil Pastuszka

LZS Czarnocin: Piotrowski - Dymek, Kwiecień (88 Gruszka), Chrzan, Gołębiowski - Durbacz, Robak (67 Pragnący), Jewiarz, Jajeśniak, Cichy - Paczkowski (45 Jędras)

Bardzo małe boisko w Promniku okazało się trudnym terenem dla drużyny gości, którzy mimo kilku niezłych okazji nie byli w stanie pokonać Urbańczyka. Top-Spin odpowiedział groźnym strzałem, z którym bardzo dobrze poradził sobie Piotrowski. Jednak w 34 minucie nie miał za dużo do powiedzenia przy ładnym golu Gawła z dalszej odległości. I to by było tyle jeśli chodzi o akcje piłkarzy Top-Spinu. W drugiej połowie od samego początku przewagę mieli zawodnicy z Czarnocina, jednak nie przekładało się to specjalnie na zdobycie wyrównującej bramki. W końcu w 81 min. gospodarze przeprowadzili swoją pierwszą akcję w tej części meczu i na dodatek zakończyła się ona drugą bramką autorstwa Gawła, który z ostrego kąta wpakował piłkę do bramki mimo interwencji Piotrowskiego. Najlepszą okazję na gola goście mieli w doliczonym czasie gry, gdy po dośrodkowaniu w pole karne Szymkiewicz, który zmienił kontuzjowanego Urbańczyka, wybił piłkę zmierzającą w okienko bramki po główce swojego obrońcy...
W najbliższą sobotę 31 października odbędzie się ostatnia kolejka w rundzie jesiennej, a w niej LZS Czarnocin na własnym stadionie podejmować będzie lidera tabeli ŁKS Łopuszno. Początek spotkania o godzinie 13:00.