LZS Czarnocin - LZS Bieglów-Miławczyce 2:3 (7.7.2013) - 2 kolejka Pucharu Wójta na Orliku

Porażka na zkończenie

• autor: lzsczarnocin, 2015-11-02 17:52

W ostatniej kolejce rundy jesiennej, która odbyła się w sobotę LZS Czarnocin przegrał na własnym boisku z liderem ŁKS Łopuszno 0:3.

LZS Czarnocin - ŁKS Łopuszno 0:3 (0:1)

0:1 - Resiak 45 min.
0:2 - Gad 57 min.
0:3 - Resiak 84 min.

żółte kartki: Chrzan, Durbacz, Kwiecień - Kumański, Gad, Filipczak, Doroszko

sędziował: Paweł Wysocki

LZS: Piotrowski - Dymek, Gruszka, Chrzan, Gołębiowski (70 Kwiecień) - Durbacz, Wróbel, Robak, Sydoryk (65 Pragnący), Jajeśniak - Paczkowski

Mecz rozpoczął się z kilkunastominutowym opóźnieniem spowodowanym późniejszym dojazdem gości, którzy nie mieli zbyt wiele czasu na rozgrzewkę.Po rozpoczęciu piłkarze LZS od razu ruszyli do ataku na bramkę lidera już po kilku minutach świetną interwencją po strzale Gołębiowskiego popisał się Kopeć, który sparował uderzenie na rzut rożny. Jeszcze w tej samej akcji ponownie Gołębiowski zatrudnił golkipera gości trafieniem z głowy. Gospodarze jeszcze dwukrotnie stanęli przed szansą zdobycia bramki, ale znowu na posterunku stał Kopeć, który wybronił silne strzały z dystansu Durbacza i Jajeśniaka. Po jakimś czasie spotkanie się uspokoiło, łopuszanie, którzy częściej zaczęli utrzymywać się przy piłce starali się przedostać pod pole karne LZS, ale za bardzo im to nie wychodziło. Tak naprawdę swoją najgroźniejszą i w zasadzie jedyną okazję mieli w 45 minucie, gdy spod linii bocznej w pole karne piłkę posłał Filipczak, a tam Resiak głową pokonał Piotrowskiego. W drugiej połowie mieliśmy dużo gry w środku pola, z coraz większą dominacją gości, którzy mimo momentami sporej przewagi, niezbyt często gościli pod polem karnym Piotrowskiego. W końcu po podaniu na prawe skrzydło zawodnik z Łopuszna popędził za piłką i zdołał ją jeszcze dograć na środek do wbiegającego Gada, który płaskim uderzeniem podwyższył prowadzenie. Gospodarze od tego momentu nie mieli już zbyt dużo do powiedzenia, jeden raz mogli zagrozić Kopciowi, ale ładny strzał Pragnącego był minimalnie niecelny. Wynik ustalił Resiak w 84 minucie golem z rzutu wolnego.
Po tym meczu LZS Czarnocin spadł na 9 miejsce mając na koncie 13 punktów, natomiast lider ŁKS Łopuszno pozostał na swoim miejscu powiększając przewagę nad rywalami.