Adamus Team - LZS Bieglów-Miławczyce 3:3 (30.6.2013) - 1 kolejka Pucharu Wójta na Orliku

Marcin Adamus nowym prezesem

• autor: lzsczarnocin, 2016-01-31 20:42

Marcin Adamus został wczoraj wybrany na nowego prezesa LZS Czarnocin w miejsce Przemysława Pytla, który już kilka miesięcy temu zapowiedział swoją dymisję.

Początkowo do objęcia funkcji prezesa brano pod uwagę czterech kandydatów, ale to właśnie Adamus wydawał się być największym faworytem. Z czasem kolejni rywale zaczęli się wycofywać i jak się okazało, został on jedynym w wyścigu o fotel prezesa. Wczoraj został wybrany tajnym głosowaniu bez głosu sprzeciwu na dwa lata, do końca kadencji obecnego zarządu, która trwa cztery lata i wygasa w 2018 roku.
Marcin Adamus jest bardzo dobrze znany w lokalnym środowisku. Mimo młodego wieku już od kilku lat bierze aktywny udział w życiu społeczno-sportowym w Czarnocinie. Dał się poznać jako rzetelny i sumienny wykonawca swoich obowiązków oraz dobry organizator. Jest także czynnym zawodnikiem grającym na pozycji bramkarza. Jest wychowankiem Proszowianki Proszowice, w której grał, licząc występy w zespołach młodzieżowych w latach 2005-2012, występując również w V lidze. Od  2012 roku jest zawodnikiem LZS Czarnocin, z którym występuje na B-klasowych boiskach i teraz będzie pełnił podwójną rolę prezesa i zawodnika. Od kilku miesięcy pełnił nieoficjalnie stanowisko dyrektora biura oraz rzecznika prasowego i człowieka odpowiedzialnego za kontakt z mediami. Nowy prezes jako swój główny cel  wyznaczył znalezienie sponsora, który zdecydowanie pomógłby ustabilizować sytuację finansową klubu. ,,Znalezienie sponsora to podstawa. Jesteśmy klubem ubogim,  stan naszego konta wynosi zero. Nasze utrzymanie opieraliśmy do tej pory na jednorazowych datkach życzliwych ludzi, ale pieniądze te są od razu wydawane na bieżące wydatki, a tych mamy sporo. Chciałbym aby została wreszcie domknięta sprawa zakupu klubowych dresów. Często również sami zawodnicy dokładają do interesu, którym dobro klubu leży na sercu a gra sprawią im dużą radość i satysfakcję. Niestety na dłuższą metę tak się nie da.’’ – mówi Marcin Adamus.

autor: ~buhahaha 2016-02-04 12:19:01

avatar "stanowisko dyrektora biura" czy wy widzicie co piszecie? :D:D:D:D dyrektor biura ? w b klasie? :D

autor: ~anonim 2016-02-16 19:48:49

avatar Gracie jakieś sparingi?

autor: ~?? 2016-03-19 08:03:55

avatar Panie prezesie kiedy podsumowanie jakieś przygotowań jak przed liga co było?