Adamus Team - KS Królewscy 5:0 (25.5.2014) - 2 kolejka Pucharu Wójta na Orliku

Witamy w klubie

• autor: lzsczarnocin, 2016-03-20 21:40

Nowymi zawodnikami LZS Czarnocin zostali w tym tygodniu Łukasz Jędruch, Arkadiusz Krawczyk, Paweł Gruszka oraz Jacek Jajeśniak.

Dwaj pierwsi w poprzednim sezonie byli zawodnikami Victorii Skalbmierz, która po zakończeniu rozgrywek nie zgłosiła się do kolejnego sezonu i de facto uległa likwidacji. Do klubu z Czarnocina trafiają więc jako wolni gracze.
Łukasz Jędruch urodził się 20 marca 1994 roku. Jest wychowankiem Victorii, w której w zespole seniorów zadebiutował w sierpniu 2014 roku w meczu klasy B przeciwko ... LZS Czarnocin. Najlepiej czuje się na pozycji skrzydłowego ale może zagrać również w ataku.
Arkadiusz Krawczyk ur. 24 marca 1994 roku również jest wychowankiem skalbmierskiego klubu, w którym grał już w sezonie 2010/2011 jeszcze, gdy Victoria występowała w klasie okręgowej. W 2012 na pewien czas był wypożyczony do Proszowianki Proszowice, gdzie grał w małopolskiej I lidze juniorów starszych. Przychodzi jako napastnik, ale wcześniej grywał głównie w pomocy.
Do rozgrywek zostali ponadto zgłoszeni weterani: Paweł Gruszka i Jacek Jajeśniak. Pierwszy ma 40 lat i przez wiele sezonów reprezentował barwy Złotego Teamu Broniszów na pozycji bramkarza. Drugi z kolei jest 36-latkiem i chciałby jeszcze trochę pograć po kilkuletniej przerwie. Swego czasu był wyróżniającym się zawodnikiem LZS Czarnocin, gdy ten rywalizował jeszcze w rozgrywkach niezrzeszonych w ŚZPN. Grał jako boczny pomocnik.
Klub z Czarnocina wciąż negocjuje również ze Spartą Kazimierza Wielka wypożyczenie dwóch kolejnych zawodników. Chodzi o Huberta Przebieracza i Michała Cieśniarskiego, odpowiednio pomocnika i bramkarza. Do tej pory oba kluby nie doszły do porozumienia.