statystyki szczegółowe

Aktualności

Rezerwy przegrywają w derbach

• autor: lzsczarnocin, 2009-11-15 20:31
W halowych derbach Czarnocina lepsi okazali się gracze Młodych Wilków, którzy wygrali na inaugurację sezonu 2009/2010 z LZS 2 Czarnocin 5:1…
Podopiecznym Jacka Wojasa na równorzędną walkę starczyło sił tylko na pierwszą część spotkania. Jednak to oni pierwsi stracili gola gdy nieupilnowany Szymon Pytel skierował piłkę do pustej bramki. Do wyrównania doprowadził Paweł Janasik, który zmienił lot piłki uderzonej przez Mateusza Niedzielę. Ten gol uskrzydlił debiutantów; zaczęli częściej atakować bramkę przeciwnika, ale brakowało składnego wykończenia. Do przerwy wynik 1:1. W drugiej połowie gracze LZS zaczęli popełniać wiele prostych i głupich błędów, za które zostali skarceni; w ciągu ok.5 minut stracili aż 4 bramki, w tym 2 niemalże identyczne jak ta pierwsza. Łupem bramkowym podzielili się Szymon Pytel i Michał Wójcik, którzy uzyskali po dwa trafienia. To całkowicie odebrało LZS 2 chęci do gry.
Na wyróżnienie zasłużył z pewnością bramkarz i kapitan przegranych Marcin Adamus, który wiele razy ratował swój zespół przed utratą dużo większej liczby bramek i był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem swojej drużyny.