statystyki szczegółowe

Aktualności

Nareszcie!

• autor: lzsczarnocin, 2009-11-30 17:32
LZS 2 Czarnocin wreszice odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. W sobotę gracze z Czarnocina pokonali Naprzód Skalbmierz 6:3...

LZS 2 CZARNOCIN - NAPRZÓD SKALBMIERZ 6:3 (2:1)
Gołębiowski (2), Durbacz (2), Ł. Paczkowski, A. Paczkowski - Binkowski (2), Durbas

To był jak narazie najlepszy mecz w wykonaniu rezerw LZS. Już od samego początku młodzi zawodnicy z Czarnocina często zagrażali bramce Naprzodu. Do przerwy było 2:1 dla LZS 2, choć powinno być znacznie więcej. Po przerwie były obawy aby nie powtórzyć błędów, które były przyczynami porażek w poprzednich kolejkach. Na szczęście drużyna zagrała dobrze, ale oczywiście spora liczba błędów była jeszcze popełniana. Naprzód także miał swoje okazje, lecz na posterunku był bramkarz Marcin Adamus. Swoje premierowe trafienia w tym sezonie zaliczyli bracia Paczkowscy, a szczególnie gol Łukasza z pierwszej połowy był ładnej urody, gdy po rajdzie prawą stroną boiska strzelił prawie z linii końcowej boiska, a piłka trafiła w długi róg bramki Naprzodu. Kolejne bramki zdobywali 2 Przemysław Gołębiowski, który z 5 trafieniami jest najskuteczniejszym graczem zespołu oraz również 2 Dawid Durbacz. Dzięki temu zwycięstwu LZS 2 przeskoczył z przedostatniego miejsca do środak tabeli.