statystyki szczegółowe

Aktualności

Czarni się przełamali !!

• autor: lzsczarnocin, 2010-12-18 22:16

Nareszcie, długo trzeba było czekać, ale jest. Dzisiaj zespół Czarnych Czarnocin po trzech kolejnych porażkach przerwał złą passę w meczu z Ogarem Squad z Odonowa wygrywając 5:4 !!

Mimo, że zabrakło kilku kluczowych zawodników, mecz od samego początku układał się po myśli Czarncyh, którzy głównie za sprawą Łukasza Łakoty i Bartłomieja Grzegorczyka, często zagrażali bramce przeciwnika. Jak się później okazało obaj zadecydowali później o losach spotkania. Do przerwy Czarni prowadzili 3:0 po golach tego drugiego. W drugiej części początek również należał do zespołu z Czarnocina. Mimo to nie wykorzystali kilku świetnych sytuacji. Z czasem Czarnym zaczęło brakować sił i to gracze z Odonowa przejęli inicjatywę. Wyglądająca dobrze do tej pory defensywa zaczęła popełniać błędy i Ogar doprowadził do remisu. W pewnym momencie strzelili nawet bramkę dającą im prowadzenie, i wydawało się, że szansę na korzystny rezultat znów trzeba będzie odłożyć. Na szczęście jeszcze w końcówce w grze nerwów Czarni przeprowadzili dwie zabójcze kontry, najpierw Grzegorczyk zdobył swojego czwartego gola, a na ok 1,5 minuty przed końcem wynik spotkania ustalił Łukasz Łakota.